Novinky
17.06.2024

Vážení zákazníci, S radosťou Vám oznamujeme, že sme pre Vás pripravili nové prírastky do nášho sortimentu! Neustále pracujeme na tom, aby sme Vám priniesli tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty, a preto...

viac
17.02.2024

V ponuke taktiež kvalitné KOŽENKY vhodné najmä na čalúnenie dverí, prečalúnenie sedákov, vhodné do interiérov áut atď.

viac
05.01.2022

Ďakujeme Vám za prejavenú priazeň v roku 2021 a tešíme sa na spoluprácu v roku 2022.

viac
25.11.2021

Nový tovar v ponuke (gumy, spona detská gombíková, spona zasúvacia, spona montérková gombíková, samolepiace krúžky, cvoky)

viac
01.01.2021

Ďakujeme Vám za prejavenú priazeň v roku 2020 a tešíme sa na spoluprácu v roku 2021.    

viac
27.12.2018

Vážení zákazníci,   ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a spoluprácu v roku 2018 a prajeme Vám veľa osobných a pracovných úspechov v novom roku. Tento rok bol náš prvý v internetovom obchode, veľa...

viac
Najpredávanejšie

Dajme šancu prírode

Úvod Balíme ekologicky


U nás balíme ekologicky.

 

 

Dá sa to aj inak.         


V našom záujme ako aj každého dobrého eshopu je doručenie tovaru k zákazníkovi načas a v neporušenom obale. Je veľa možností ako zabaliť tovar. U nás balíme ekologicky a snažíme sa dať druhú šancu už vyrobenému produktu, napr. reklamné letáky, skartujeme a následne využívame ako výplň do balíkov.


Ak už je niečo vyrobené, prečo to opakovane nepoužiť?

 

Aj náš eshop sa snaží svojím konaním prispieť k ochrane životného prostredia, ak je už niečo vyrobené, prečo to opakovane nepoužiť? Pri balení, ak to povaha tovaru dovoľuje, používame recyklovateľnú papierovú lepiacu pásku, recyklovateľnú kartónovú krabicu, výplň z vyhodených skartovaných reklamných letákov. Tento materiál  sa dá následne použiť napr. v domácnosti (vyhodené skartované reklamné letáky na zapálenie ohňa v krbe, pri detskej tvorbe na výtvarnej výchove atď.), kartónova krabica (uschovanie letných, zimných vecí, drogérie, výroba detských hračiek, maľovanie krabíc atď.)


Dajme šancu prírode.


Ak sa ale chcete zbaviť celej kartónovej krabice (čo je ale škoda, keďže je už vyrobená) vložte ju do zberných kontajnerov na to určených, je plne recyklovateľná.

 

eshop suchyzips.sk


Sme evidovaní ako výrobca obalov v spoločnosti NATUR-PACK, a.s.

                                                                                            

Copyright 2018 - 2024 © Galantéria online | suchyzips.sk